044 332-37-57

095 848-00-00

093 000-3-911

Работаем с 10:00 до 18:00

Картка постійного клієнта Service911

Карта постоянного клиента Service911

Що таке картка постійного клієнта? - «Картка постійного клієнта» – це можливість отримати знижку до 10% від суми замовлення в Сервісному центрі Service911.

Як отримати «картку постійного клієнта»? - Отримати карту, безкоштовно, можливо в офісі компанії, після ремонту електронної техніки яку обслуговує Service911* на суму від 500 грн, та заповнити анкету.

Як діє «картка постійного клієнта»? - Знижка по «картці постійного клієнта» розповсюджується на ремонт та технічне обслуговування електронної техніки яку обслуговує Service911*.Знижка по «картці постійного клієнта» не розповсюджується на інші акції!Картка постійного клієнта є накопичувальною. Період накопичення не обмежений.

Дисконт Service911

Від чого залежить розмір знижки? - Як тільки Ви отримали «картку постійного клієнта» та заповнили анкету, усі суми Ваших замовлень будуть зараховуватись на особистий накопичувальний рахунок. Розмір знижки залежить від загальної суми замовлень зроблених Вами з пред’явленням картки.
5% - базова знижка яку Ви отримуєте автоматично при отриманні картки.
10% - збільшена знижка. Надається при досягненні на особистому накопичувальному рахунку понад 10 000,00 грн.

Чи можливо передавати «картку постійного клієнта» іншим особам? - Власник картки має право передавати її іншим особам на свій розсуд. Таким чином простіше буде вийти на рівень збільшеної знижки.

Як дізнатися розмір Вашої знижки чи суму на особистому рахунку? - Дізнатися будь яку інформацію стосовно Вашої картки (розмір знижки, суму на особистому рахунку чи ім’я особи яка користувалась Вашою карткою) Ви можете звернувшись до співробітника Сервісного центра за телефоном чи особисто.

*Перелік техніки на ремонт якої розповсюджується знижка по «картці постійного клієнта»:

 

Організатор дисконтної програми сервісний центр “Service911” залишає за собою право на внесення змін в умови програми.

2023

Интересная статья? Поделись ей с другими:


comments powered by HyperComments